PRAMOGOS LUKŠTO SODYBOJE

Išnaudokite savo laisvą laiką Lukšto sodyboje tinkamai! Paįvairinkite savo ramų poilsį pramogomis, kurios leis Jums atsipalaiduoti ir išbandyti ko dar nebandėte. Kviečiame ne tik pailsėti, bet ir pasinaudoti mūsų siūlomomis paslaugomis, kurios sukels Jums neišdildomų įspūdžių.

IRKELNTĖS

Iš Havajų kyla daug puikių dalykų ir vienas jų yra irklentės (angl. sup-board). Tai lenta, ant kurios stovint yra irkluojama ir taip judama vandeniu. Vieni įžvelgia panašumą į banglentes, kiti irklentes sieja su kanojomis, tačiau kad ir ką Jums beprimintų ši havajietiška pramoga – ją išmėginti būtina.

   NUOMOS KAINA: 20 Eur / Para

VALTIES NUOMA

Išsivaduokite nuo kasdienės rutinos! Griebkite draugus ir atrimuosius ir pasinerkite į vandenes žygį su valtimi! Vandens tyvuliavimas ir paukštelių čiulbėjimas gamtos apsuptyje Jus atpalaiduos ir privers susilieti su gamtos ramuma.  Pabėkite nuo miesto šurmulio su savo draugais ir artimaisiais į Lukšto sodybą. 

   NUOMOS KAINA: 25 Eur / Para

ŠAUDYMAS IŠ LANKO

Šaudymas iš lanko – tai menas, sportas, praktika ar įgūdis panaudoti lanką strėlėms šaudyti. Istoriškai šaudymas iš lanko buvo naudojamas medžioklei ir kovai. Ši pramoga leis pasijusti tikru lankininku ir tobulins Jūsų taiklumo ir susikaupimo įgūdžius.  Pramogos metu šalia visą laiką bus instruktorius, kuris pasirūpins Jūsų saugumu ir apmokys kaip tinkamai naudotis įranga. 

 PRAMOGĄ SUDARO: 1 lanko komplektas ir instruktorius

   PRAMOGOS KAINA: 120 Eur / (iki 5h)

ŠAUDYMAS ARBALETU

Šaudymas arbaletu – tai puiki galimybė pasijausti kaip viduramžiuose. Šie arbeltai yra pritaikyti pramoginiam naudojimui, todėl šią pramogą galės išbandyti visi. Tai puiki pramoga Jūsų šventei ar poilsiui, kuri leis Jums ir Jūsų draugams išbandyti Viduramžių laikų ginklą. Pramogos metu šalia visą laiką bus instruktorius, kuris pasirūpins Jūsų saugumu ir apmokys kaip tinkamai naudotis įranga. 

 PRAMOGĄ SUDARO: 1 arbaleto komplektas ir instruktorius

   PRAMOGOS KAINA: 120 Eur / (iki 5h)

VIRTUALI REALYBĖ

Virtualios realybės akiniai jus perkels į virtualią erdvę, kurioje pagal žaidimą jums reikia atlikti tam tikras užduotis. Pačiame žaidime Jūs jaučiatės kaip realybėje, nes visi jūsų judesiai yra identiški žaidime. Ši pramoga puikiai tinka įmonėms renginiams, šventėms, vakarėliams ir kitiems panašaus tipo pobūviams. Įveikite aukščio baimę, išbandykite amerikietiškus kalnelius, išsiaiškinkite, kas geriausi vaisių ninzės ir išbandykite daugybę kitų žaidimų!
Į įrangos nuomą įeina:

  • Galingas kompiuteris
  • Ekranas
  • HTC VIVE VR komplektas
  • Garso įranga

 UŽSAKIUS, PRAMOGA YRA PARUOŠIAMA PRIEŠ JUMS ATVYKSTANT Į SODYBĄ

   PRAMOGOS KAINA: 90 Eur / Para

BATUTAI

Kol tėveliai poilsiauja, vaikai gali lieti savo energija batute!
Tuo tarpu tėveliams mažiau reikia sukti galvą dėl vaikų užimtumo ir saugios veiklos, nes pripučiami batutai yra sukurti taip, kad būtų maksimaliai saugūs.

   PRAMOGOS KAINA: Nuo 50 Eur / Para

KOLONĖLĖ SU INTEGRUOTA BATERIJA

Kolonėlė Ibiza Port 15 su integruota baterija leis jums mėgautis muzika, kad ir kur bebūtumėte.

Idealiai tinka tiek renginiams, tiek šventėms ir pasisėdėjimams prie ežero.

Muziką galima leisti keliais būdais: per SD kortelę, Bluetooth
bevielį ryšį arba per USB laikmeną.

Kolonėlė maksimaliu pajėgumu gali veikti net iki 4 valandų!!! Taip pat kolonėle galima krauti 12V srovės šaltiniu.

   NUOMOS KAINA: 15 Eur / Para

XBOX 360 

Xbox žaidimų kompiuteris puiki priemonė pagyvinti Jūsų vakarėlį, renginį ar gimtadienį. Su kinect sensoriumi galėsite žaisit žaidimus kurie aptinka Jūsų judesius. Kompiuteris turi daugybę įvairiausių žaidimų skirtų tiek su kinect kamera, tiek su pulteliais.
Xbox 360 komplektacija:
■ Xbox 360 žaidimų konsolė,
■ 1000gb kietasis diskas
■ 2 belaidžiai pulteliai su įkrovikliu
■ Kinect kamera

  NUOMOS KAINA: 5 Eur / Para